Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Szeptember
GTK 2013. Szeptember

CSMKIK

A Csongrád Megyei Kereskedelemi és Ipar Kamara 2013. október 1-jén Európa 2020 - Foglalkoztatás a Dél-alföldi régióban címmel szakmai rendezvényt szervez.

2013. szeptember 27.

BET_A2_roadshow_Szeged

A Budapesti Értéktőzsde szervezésében az Ingyenes Tőzsdei Roadshow Szegedre látogat.

DSC_0005

A Gazdaságtudományi Kar Marketing klubja szeretettel vár minden érdeklődőt szeptember 25-én Vahl Tamás A zsiráf nyaka – Mit hoztak a multik Magyarországra című könyvének bemutatójára. A szerzővel Prónay Szabolcs, a kar adjunktusa beszélget.

2013. szeptember 20.

SZTEhetség

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány és a SZTEhetségpont által meghirdetet ösztöndíjak.

2013. szeptember 20.

Prezi_háziverseny

Ha tudod a választ, akkor jelentkezz a Prezi által meghirdetett versenyre, amelyben megmutathatod a világnak, hogy miért vagy jó helyen!

szamvitel verseny

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara és a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium közös szervezésében idén is megrendezésre kerül a Dr. Papp László Számvitel Verseny és Konferencia.

2013. szeptember 18.

iranyazegyetem

Az „Irány az egyetem!” program keretében segítséget nyújt az egyetem az elsőéves diákoknak tanulmányaik elkezdésében.

2013. szeptember 17.

diakkupa_plakat_nagy

Egyetemi vagy főiskolai hallgató vagy?

Szeretnél Te is belelátni a bankok belső világába?
Kipróbálnád magad felelős gazdasági döntéshozóként?
Kíváncsi vagy Brüsszelre?

Érdekel a bankszakma? Játssz okosan és nyerj!

2013. szeptember 17.

Bigone_plakat_kozepes

Idén immáron 6. alkalommal kerül megrendezésre a BigOne játék, a KPMG egyik sikeres és nagy múltú online szimulációs vetélkedője, ahol te és barátaid kipróbálhatjátok:

VAJON MILYEN KÖNYVVIZSGÁLÓK LENNÉTEK?

Kárpáti József

2013. szeptember 9-én sikeresen védte meg doktori értekezését Kárpáti József.

Legfrissebb TDK információk a kari fordulókról.

2013. szeptember 10.

Ösztöndíjak borítékolva

Megkapták ösztöndíjaikat a GTK hallgatói.

2013. szeptember 09.

125istock

Szeptember 20-ig lehet még jelentkezni ERASMUS ösztöndíjakra és szakmai gyakorlatra.

2013. szeptember 03.

Második 3T tábor

2013. augusztus 21-26. között a GTK tehetséges hallgatói a második alkalommal vehettek részt a Tehetség, Tudomány, Team (3T) táborban.

GTK beiratkozás

Az elmúlt napokban nagy volt a nyüzsgés a GTK főépületében, hiszen a kar leendő elsőéves hallgatóit fogadta.