Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. Február
GTK 2012. Február

brandstorm

Idén is megrendezésre kerül a L'Oreal Brandstorm nemzetközi verseny, melyre 3 fős csapatok jelentkezését várjuk!

2012. február 28.

125istock

Immár negyedik alkalommal tartunk nemzetközi hetet a GTK ERASMUS vendégoktatóinak előadásaival március 5. és 9. között.

2012. február 22.

Exxon Energy Challenge

ExxonMobil Energy Challenge – Energize Your Brain
A résztvevők változatos kihívások teljesítésén keresztül nyerhetik el a fődíjat és indíthatják be karrierjüket a világ legnagyobb magántulajdonában lévő olajvállalatánál.

Diák Menedzsment Bajnokság 2012

Kipróbálnád magad vezetőként? Akkor itt a helyed!
A Diák Menedzsment Bajnokság üzleti szimulációs játékra épülő országos verseny, ahol idén a játékosok az autókereskedelem világába tekinthetnek be!

Kedvezmények és részletfizetési lehetőség a GTK-n

A Gazdaságtudományi Kar hosszú ideje igyekszik segíteni azon hallgatóinak, akik költségtérítéses képzésben vesznek részt.

2012. február 16.

Nyilt_nap

A hamarosan eljön a felvételi jelentkezések beadásának végső határideje, február 24-e. A középiskolások életüknek legfontosabb döntését készülnek meghozni, ehhez szeretnénk számukra segítséget nyújtani.

Szakmai Gyakorlat Hete

Nem tudod, hol töltsd a szakmai gyakorlatod, egyáltalán milyen irányba indulj el? Szeretnél minél több visszajelzést kapni, fejleszteni magad, hogy magabiztosabban kezdhesd a gyakorlatot? Jól jönne egy kis segítség a kapcsolatfelvételhez, a pályázat megírásához?

BET_logo_uj

A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) közel egy évtizede foglalkozik a hazai pénzügyi kultúra fejlesztésével. A társaság az elmúlt években számos road show-t, szakmai előadást tartott a nagyvárosi egyetemeken, főiskolákon és a fővárosban egyaránt.

2012. február 03.

SZTE Gazdaságtudományi Kar