Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. Április
GTK 2011. Április
2011. április 29.

Reklám7 logó

Most mutasd meg! Szakmai előadás-sorozat a reklámhét alkalmából

A Magyar Marketing Szövetség elnöke Kozák Ákos tartott előadást a GTK főépületének falai között.

2011. április 20.

gtk59

Ismét kiemelkedő eredményeket értek el a GTK hallgatói az Országos Tudományos Diákköri Konferencián

2011. április 13.

Vállalkozz okosan

Idén tavasszal a „vállalkozó” kedvű egyetemistáké a főszerep a Szegedi Tudományegyetemen. Ha szeretnéd az eddig elsajátított elméleti tudásod a gyakorlatban is kipróbálni, kreativitásoddal kitűnni a többiek közül, jelentkezz a Karrier Iroda versenyeire! Amellett, hogy megmutathatod, mit tudsz, pályázatoddal eséllyel indulhatsz az értékes fődíjakért.

Sun City Bike Szeged Polo

Kerékpáros póló edzőtábor kerül megrendezésre 2011. április 9-10-én (szombat - vasárnap) a Szegedi Tudományegyetem Sportközpontjában a Gazdaságtudományi Kar dolgozói és szegedi kerékpárosok szervezésében. A rendezvényre, mely felkészülés a Tavaszi Bike Polo Bajnokságra az ország minden tájáról érkeznek csapatok, de a rendezők szeretettel várnak miden, a sportággal csak most ismerkedő érdeklődőt is.