Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2010. Január
GTK 2010. Január
2010. február 01.
diplomaoszto_web

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán 2010. január 30-án a az előírt feltételek szabályszerű teljesítése után 102 jelölt diplomájának átadására került sort a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

Címkék: Diplomaosztó

Az IAPNM (International Association on Public and Nonprofit Marketing) nemzetközi nonprofit marketing szövetség magyar nemzeti bizottsága ezentúl a Magyar Tudományos Akadémia Marketingtudományi Bizottságának (elnöke Prof. Dr. Rekettye Gábor) egységeként működik tovább.

Címkék: GTKHírek
2010. január 28.
gtk59Film készült a fellelhető archív anyagok valamint a Kar alapításában résztvevő kollégák visszaemlékezéseinek segítségével a 15 éves közgazdász képzés és a 10 éves Gazdaságtudományi Kar jubileuma alkalmából.