Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Szeptember

Több mint 100 tehetséges hallgató támogatását ünnepelhettük

osztondijatado_2014szept_740x400

Pénteken kiosztották az ösztöndíjakat képviselő oklevelek a gazdaságtudományi képzésben résztvevők számára Szegeden.

2014. szeptember 11.

Ebben a félévben 102 hallgató nyert vállalati, alapítványi és kari ösztöndíjat. A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Tehetsége ösztöndíj mellet az SZTE Alma Mater, az Ökonómia Alapítvány, a Printker Zrt., a Naturtex Kft., a Provice Kft., a Lapkom Kiadó Zrt., a Rackhost Kft., az Univeristas-Szeged Nonprofit Kft., valamint a Tisza Volán Zrt. is támogatja szegedi közgazdászképzésben részt vevő nappali tagozatos, önköltséges képzésbe felvételt nyert hallgatóinkat.

A szeptember 5-én tartott ösztöndíjátadó ünnepségen Badó Attila, a Szegedi Tehetséggondozó Tanács elnöke dicsérettel illette karunkat, amely elmondása szerint élen jár a tehetséggondozásban a Szegedi Tudományegyetemen. Kürtösi Zsófia oktatási dékánhelyettes szavaiból megtudhattuk, hogy ezeket az ösztöndíjakat a hallgatók egy-két szemeszterre, vagy akár a képzés teljes idejére is megkaphatják. Kovács Péter általános dékánhelyettes beszédében kifejtette, hogy egyre több értékes diplomát képes kiállítani a kar évről-évre, hiszen folyamatosan növekszik az ösztöndíjban részesülők száma - köszönhetően annak is, hogy a támogatók száma is egyre gyarapszik.

Gratulálunk minden ösztöndíjasnak és köszönjük támogatóink hozzájárulását.

Galéria:

SZS20140905_gtk_osztondijatado_005