Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Július

Beiratkozás 2014

GTKs_maci_740x400

2014. augusztus 25-én szeretettel várjuk az elsőéves közgazdászhallgatókat a TIK-ben 10 órakor kezdődő beiratkozáson, majd délután a kar főépületében a kurzusfelvételen.

2014. augusztus 01.

Részletes program:

Beiratkozás - SZTE TIK (Szeged, Ady tér 10.)
10:00 Központi Tájékoztató előadás – Kongresszusi terem

(az előadás meghallgatására augusztus 26-án, valamint augusztus 27-én 10 és 14 órai kezdettel is lehetőség lesz)

Beiratkozás, diákigazolvány, diákhitel ügyintézés - keresd kollégáinkat az ügyintézési pultoknál a Hallgatói szolgáltató Iroda előtt.

12:00 Kereskedelem és marketing szak - Átrium
13:30 Gazdálkodási és menedzsment szak - Átrium
15:00 Pénzügy és számvitel szak – Átrium

Feltétlenül hozd magaddal:

• eredeti érettségi bizonyítvány és 1 példány fénymásolat
• személyazonossági igazolvány, lakcímkártya
• nyelvvizsga bizonyítvány és 1 példány fénymásolat (csak szakmai középfokú komplex, vagy felsőfokú komplex nyelvvizsga esetén)
• 1 db igazolványkép
• a diákigazolvány és – amennyiben igénybe szeretnéd venni – a diákhitel igényléshez szükséges dokumentumok (ezek listáját a Hallgatói Szolgáltató Iroda mellékelt tájékoztató levelében találja meg)

Kurzusfelvétel – SZTE GTK Központi épület (Kálvária sgt.1.)

Szakos tájékoztatók
15:00 Kereskedelem és marketing szak - GTK Aula
16:00 Gazdálkodási és menedzsment szak - GTK Aula
17:00 Pénzügy és számvitel szak - GTK Aula

Karunk Főépületében 30 perces tájékoztatót tartunk minden alapképzési szakunkkal kapcsolatban arról, hogy mire kell különösen odafigyelned a tanulmányaid során. Emellett lehetőséget biztosítunk, hogy megismerkedhess a GTK-s hallgatói szervezetekkel. A kurzusaidat fel tudod venni a számítógépes termeinkben, ahol ehhez hallgatói segítséget biztosítunk az I. emelet 104. és 105. sz. tantermekben.