Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. December

Tudományos együttműködés az ÁSZ és az SZTE között

Az Állami Számvevőszék és a Szegedi Tudományegyetem képviselői 2011. decemberében a Gazdaságtudományi Karon találkoztak, hogy tudományos együttműködésekről egyeztessenek, illetve a jövőbeni közös projektekről tárgyaljanak.

2011. december 20.

A találkozón az ÁSZ képviselői, Csapodi Pál ÁSZ-főtitkár, Kolozsi Pál Péter tanácsos és Gergely Szabolcs, az intézményi kapcsolatok titkára bemutatták a Számvevőszék PhD pályázatát is, mely az alábbi link alatt olvasható: Pályázati kiírás, Call for Papers

A megbeszélésen a Szegedi Tudományegyetemet Prof. Dr. Varró András tudományos és innovációs rektorhelyettes, Vilmányi Márton, a GTK dékánja, Prof. Dr. Botos Katalin a Közgadasági Doktori Iskola vezetője, Dr. Farkas Beáta intézetvezető és Dr. Kovács Péter docens képviselte.

A találkozóról készült írás az ÁSZ honlapján az alábbi link alatt olvasható: