Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. Április

Vállalkozz okosan!

Vállalkozz okosan

Idén tavasszal a „vállalkozó” kedvű egyetemistáké a főszerep a Szegedi Tudományegyetemen. Ha szeretnéd az eddig elsajátított elméleti tudásod a gyakorlatban is kipróbálni, kreativitásoddal kitűnni a többiek közül, jelentkezz a Karrier Iroda versenyeire! Amellett, hogy megmutathatod, mit tudsz, pályázatoddal eséllyel indulhatsz az értékes fődíjakért.
2011. április 13.

Elgondolkodtál már a jövődön? Az egyetem befejeztével saját vállalkozást indítanál? Jelentkezz vállalkozási versenyünkre, hogy megvalósítsd elképzeléseid!

Az SZTE Karrier Iroda segítségével most lehetőséged van megtervezni és beindítani egy általad kitalált egyéni vállalkozást. Nem kell mást tenned, mint letölteni a Karrier Iroda honlapján található jelentkezési lapot, egyénileg vagy csapatoddal nevezni a versenyre, beküldeni a tervezett vállalkozás üzleti tervét, és izgulni a végeredményért. Mindehhez mentori konzultációt biztosítunk.

Fődíj: laptop+nyomtató, mobiltelefon
További díjak: iPod, pendrive+garantált Jate Klub belépő mindenkinek

Előzetes jelentkezés: április 15-ig, az üzleti tervek beadásának határideje: május 20.